Folkart Towers A Kule Bayraklı/İzmir
1999'dan bu güne...

Önceliğimiz; müşterilerimizin başarı ve hedeflerine bizimle ulaşmasıdır.

Web tasarımı ve dijital pazarlamaya yönelik yaklaşımımızla işletmelerin hızlı büyüme elde etmelerine yardımcı olma konusunda tutkuluyuz.

Stack
Stack

Sizinle beraber büyüyoruz...

Her proje özeldir..

+0

Web Site Tasarımı

+0

E-Ticaret Sitesi

+0

SEO Hizmeti

+0

Staff members in Europe
Neden İzmir Web Tasarımı Seçmelisiniz ?

Biz sadece bir web tasarım ajansı değil, aynı zamanda tam hizmet veren bir dijital pazarlama ajansıyız. Web sitesi tasarım projeniz, pazarlama ve iş hedefleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilecektir.

SEO, SEM ve Sosyal Medya dahil olmak üzere web sitesi planlama, tasarım, web geliştirme, e-ticaret, içerik oluşturma, destek ve pazarlama hizmetleri sunuyoruz.

İletişim, herhangi bir projenin başarısı için çok önemlidir. Bu yüzden her zaman görüşmeye hazırız. Deneyimli ve profesyonel web sitesi tasarım ekibimiz, olağanüstü sonuçlar veren profesyonel web siteleri sunmak için tıpkı sizinki gibi yüzlerce işletmeyle birlikte çalıştı.

Ekibimizle tanışın.

Ramazan
Ramazan
Founder & Developer
Görkem
Görkem
Full Stack Developer
Yuksel
Yuksel
DevOps Engineer
Mehmet
Mehmet
Art Director
Mehdi
Mehdi
Graphic Designer
İrem K
İrem K
Marketing
Hatice
Hatice
Developer
Aylin
Aylin
SEO&SEM Expert

En üst düzey hizmetlerimiz sizde keşfedin.

Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizin tadını çıkarın, her şeyi yönetebileceğiniz mükemmel web sitelerine ve e-ticaret platformalarına ulaşın.

Kurumsal web sitesine ihtiyacınız var ve "websitesi yaptırmak istiyoruz" diyorsanız; doğru adrestesiniz.

15 yılın üzerindeki saha tecrübemizi müşterilerimizin hayallerini tasarlayabilmek için kullanıyoruz.

Kurumsal vizyonunuza, güncel pazarlama stratejilerine ve günün trendlerine uygun tasarımlar kullanıyoruz. Estetik, modern çizgilere sahip, mobil uyumlu, responsive tasarım standart sunumlarımız arasında.

Firmanızın yada markanızın itibarını koruyacak, hedef kitlenize güven aşılayacak kurumsal web sitenizi bizimle inşa edin.

E-Ticaret atılmak istiyorsunuz ve nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Doğru Adrestesiniz!

E-Tcaret websitenizi markanıza uygun bir şekilde konsept bir tasarımlar kuruyoruz. Unutulmamalıdır ki websiteniz markanızın ve firmanızın dijital mağazasıdır. Markanızı yansıtan web site tasarımı, anahtar teslim profesyonel e-ticaret çözümü, arama motoru optimizasyonu, kolay yönetim özellikleri, mobil uyumluluğu ve hizmet sonrası teknik destek ihtiyaçlarınıza sorunsuz destek veren bir firmadasınız.

Etkili ve hızlı iletişim aracı olan sosyal medya platformunuzu en güzel şekilde kullanmanız için buradayız.

15 yılın üzerindeki saha tecrübemizi müşterilerimizin hayallerini tasarlayabilmek için kullanıyoruz.

Kurumsal vizyonunuza, güncel pazarlama stratejilerine ve günün trendlerine uygun çalışmalar yapıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda rakip analizi yapıyor, ilgili dijital içeriklerinizi hazırlıyor, kitle tespiti ve reklam kurgunuzu belirliyoruz.

Marka bilinirliğinizi zirveye taşımak ve sosyal medyada etkili içerik yönetmek istiyorsanız, sizlere kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyacak ekibimizle yanınızdayız.

SEM (Search Engine Marketing) çalışmaları arama motoru pazarlaması olarak bilinir. Profesyonel ekibimiz, markanızın profiline uygun ürün reklam ve sponsorları ile arama motorlarında üst sıraya çıkması için çalışır.

Hedef kitlenizin konumunu analizlerimiz doğrultusunda belirliyor, böylece arama motorlarında dikkat çekici şekilde reklam edilmiş ürünlerinizi, ürün satın alma isteği olan kullanıcıların görmesini sağlıyoruz.

Markanızın itibarını koruyacak, hedef kitlenize ürünlerinizi sunmanızı kolaylaştıran çalışmaları bizimle gerçekleştirmenizden mutluluk duyarız